Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Trendy a novinky pre cyklistické prilby

Trendy a novinky pre cyklistické prilby

Aké sú trendy v oblasti bezpečnosti na bicykli? Čo chystajú výrobcovia pre zodpovedných cyklistov?

Mať prilbu na bicykel je dnes už samozrejmé a pre deti a mládež do 15 rokov tiež povinné, pre dospelých je prilba povinná počas jazdy mimo obec.

Trendom je pohodlie

Komfort cyklistov je teraz v hľadáčiku výrobcov cyklo prilieb. Cyklo prilba KELLYS DYNAMIC má už 20 vetracích otvorov a ešte nižšiu hmotnosť, než predchádzajúce modely. Práve hmotnosť pri zachovaní bezpečnosti je ďalším z trendov.

Ďalší z vychytávok sú integrované sieťky proti hmyzu a kvalitné vnútorné polstrovanie. Všetko pre pohodlie cyklistov.

Nové technológie pre cyklistov

Novinkou je používanie technológie IN MOLD - priameho vstrekovania polyesteru do skeletu. Je tak dosiahnutá výborná pevnosť a zároveň najnižšia možná hmotnosť prilby.

Samozrejmosťou je dnes ergonomický tvar, čo najnižší odpor vzduchu a čo najpresnejšie regulácie veľkosti sťahovaním pásika pod bradou.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

Prilby na horské zjazdy na bicykloch

Horské zjazdy, alebo tiež trialy, sú čím ďalej obľúbenejšie. Prilba je na nich nevyhnutným bezpečnostným doplnkom. Akú vybrať a oplatí sa šetriť?

28. 5. 2016

Ako sa starať o prilbu na bicykel

Každý člen rodiny má mať svoju prilbu na bicykel, ktorá mu bude presne a pohodlne sedieť. Ak sa nepoškodí, príp. z nej dieťa nevyrastie, môže pri dobrej údržbe vydržať 3 až 8 rokov. Potom už sa odporúča kúpiť novú.

17. 11. 2015

Tipy na dámske prilby na bicykel

Cyklistická prilba je pre deti zo zákona povinná a pre dospelých odporúčaná. Ak si mamička na vychádzku s dieťaťom vezme prilbu tiež, dá mu ten najlepší osobný príklad do života. Tiež každá aktívna športovkyňa by mala prilbu považovať za nevyhnutnú.

14. 4. 2014

všetky novinky