Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Trendy a novinky pre cyklistické prilby

Trendy a novinky pre cyklistické prilby

Aké sú trendy v oblasti bezpečnosti na bicykli? Čo chystajú výrobcovia pre zodpovedných cyklistov?

Mať prilbu na bicykel je dnes už samozrejmé a pre deti a mládež do 15 rokov tiež povinné, pre dospelých je prilba povinná počas jazdy mimo obec.

Trendom je pohodlie

Komfort cyklistov je teraz v hľadáčiku výrobcov cyklo prilieb. Cyklo prilba KELLYS DYNAMIC má už 20 vetracích otvorov a ešte nižšiu hmotnosť, než predchádzajúce modely. Práve hmotnosť pri zachovaní bezpečnosti je ďalším z trendov.

Ďalší z vychytávok sú integrované sieťky proti hmyzu a kvalitné vnútorné polstrovanie. Všetko pre pohodlie cyklistov.

Nové technológie pre cyklistov

Novinkou je používanie technológie IN MOLD - priameho vstrekovania polyesteru do skeletu. Je tak dosiahnutá výborná pevnosť a zároveň najnižšia možná hmotnosť prilby.

Samozrejmosťou je dnes ergonomický tvar, čo najnižší odpor vzduchu a čo najpresnejšie regulácie veľkosti sťahovaním pásika pod bradou.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

Prilba - nevyhnutný doplnok cyklistov

Cyklistické prilby sú povinné mimo obce, pre deti do 15 rokov aj v obci. Prilba je však zásadnou a nevyhnutnou bezpečnostnou výbavou každého cyklistu.

29. 6. 2016

Prilby na horské zjazdy na bicykloch

Horské zjazdy, alebo tiež trialy, sú čím ďalej obľúbenejšie. Prilba je na nich nevyhnutným bezpečnostným doplnkom. Akú vybrať a oplatí sa šetriť?

28. 5. 2016

Ako sa starať o prilbu na bicykel

Každý člen rodiny má mať svoju prilbu na bicykel, ktorá mu bude presne a pohodlne sedieť. Ak sa nepoškodí, príp. z nej dieťa nevyrastie, môže pri dobrej údržbe vydržať 3 až 8 rokov. Potom už sa odporúča kúpiť novú.

17. 11. 2015

všetky novinky