Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Akú prilbu pre dlhé vlasy?

Akú prilbu pre dlhé vlasy?

Tiež riešite, ako prilbu na bicykel si zaobstarať, keď máte dlhé vlasy? Dôležité je dostatočné vetranie.

Máte dlhé vlasy a neviete, kam s nimi pri jazde na bicykli? Buď si ich nechať rozpustené, ako Magda Vašáryová zo slávnych Postřižin, alebo ich dať pod prilbu. No, ak jazdíte na dlhšie trasy a chcete sa chrániť proti zraneniam, odporúčame skôr druhú variantu.

Prilba musí mať dostatok vetracích otvorov

Moderné cykloprilby vynikajú ľahkosťou, pevnosťou skeletu, mäkkým polstrovaním, ale hlavne komfortom pri jazde. Ten zabezpečí aj dostatok vetracích otvorov. Zvlášť pre bohaté vlasy sú nevyhnutné a odporúčame prilby, ktoré ich majú aspon 20.

Číslo je samozrejme orientačné, ale máme aj tip - Cyklo prilba WORKER Fusion. Je ľahká (iba 305 gramov vďaka použitej technológii), plynule nastaviteľná veľkosť S (54-56cm), M (56-58cm), L (58-59cm) a má aj odnímateľný šilt proti slnku.

V bielej variante sa páči aj ženám :-)

Cyklo prilba WORKER Fusion

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

Ako sa starať o prilbu na bicykel

Každý člen rodiny má mať svoju prilbu na bicykel, ktorá mu bude presne a pohodlne sedieť. Ak sa nepoškodí, príp. z nej dieťa nevyrastie, môže pri dobrej údržbe vydržať 3 až 8 rokov. Potom už sa odporúča kúpiť novú.

17. 11. 2015

Tipy na dámske prilby na bicykel

Cyklistická prilba je pre deti zo zákona povinná a pre dospelých odporúčaná. Ak si mamička na vychádzku s dieťaťom vezme prilbu tiež, dá mu ten najlepší osobný príklad do života. Tiež každá aktívna športovkyňa by mala prilbu považovať za nevyhnutnú.

14. 4. 2014

všetky novinky