Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Detská prilba s vstavanou blikačkou

Detská prilba s vstavanou blikačkou

Ako zvýšiť bezpečnosť pri jazde na bicykli? Máme tip na prilbu s blikačkou. 

Pre vyššiu viditeľnosť sa hodí prilba, ktorá má blikajúce svetlo. To je zvyčajne umiestnené v koliesku, ktorým nastavujete veľkosť prilby. 

Prilba WORKER Penguin 

Príkladom prilby s vyššou viditeľnosťou je WORKER Penguin, prilba na detské bicykle, kolieskové korčule, alebo pre jazdu na skateboarde. 

Prilba je ľahká (s pevným skeletom), vzdušná a pekná dizajnovo. Posúďte sami. 

Prilba WORKER Penguin

Ako jedna z mála na trhu má v zadnej časti blikačku. Tá v kombinácii so svetlom na bicykli výrazne zvýši viditeľnosť za šera a tmy. Patrí medzi najobľúbenejšie cyklo prilby.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 20. 3. 2014


Odporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

Prilby na horské zjazdy na bicykloch

Horské zjazdy, alebo tiež trialy, sú čím ďalej obľúbenejšie. Prilba je na nich nevyhnutným bezpečnostným doplnkom. Akú vybrať a oplatí sa šetriť?

28. 5. 2016

Ako sa starať o prilbu na bicykel

Každý člen rodiny má mať svoju prilbu na bicykel, ktorá mu bude presne a pohodlne sedieť. Ak sa nepoškodí, príp. z nej dieťa nevyrastie, môže pri dobrej údržbe vydržať 3 až 8 rokov. Potom už sa odporúča kúpiť novú.

17. 11. 2015

Tipy na dámske prilby na bicykel

Cyklistická prilba je pre deti zo zákona povinná a pre dospelých odporúčaná. Ak si mamička na vychádzku s dieťaťom vezme prilbu tiež, dá mu ten najlepší osobný príklad do života. Tiež každá aktívna športovkyňa by mala prilbu považovať za nevyhnutnú.

14. 4. 2014

všetky novinky