Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Do skateparku s freestyle prilbou

Do skateparku s freestyle prilbou

Helma kokoska - tak sa ľudovo hovorí freestylové prilbe, ktorá poskytuje ešte vyššiu ochranu hlavy pri adrenalínových športoch a má preto svoj typický tvar.

Túto špeciálnu prilbu potrebuje každý, kto rád jazdí v skateparkoch a U-rampách, či už na skateboarde, bicykli, kolobežke alebo in-line korčuliach. Freestylové helmy vynikajú nízkou váhou a pritom vysokou bezpečnosťou. Zaobstarať sa dajú v akciách už okolo 10,90 €..

BMX prilbu ocení biker aj hasič

V cenovej kategórii len o málo vyššie už sú štýlové BMX prilby s presne nastaviteľnou veľkosťou pre naozaj náročné jazdy. Ich desať premyslených vetracích otvorov zaisťuje rovnomerné odvetranie hlavy, a to pri zachovaní aerodynamiky.

Vďaka odolnému skeletu, modernému dizajnu a certifikátom podľa najprísnejších európskych noriem sú BMX prilby vyhľadávaným bezpečnostným doplnkom pre najrôznejšie aktivity, napríklad tiež hasičský šport.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 3. 2014


Odporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

S prilbou aj na kolobežku

Bez prilby sa nepúšťajte ani na kolobežku. Aj na nej sa dá ísť rýchlo a pády môžu mať fatálne následky.

29. 7. 2016

Prilba - nevyhnutný doplnok cyklistov

Cyklistické prilby sú povinné mimo obce, pre deti do 15 rokov aj v obci. Prilba je však zásadnou a nevyhnutnou bezpečnostnou výbavou každého cyklistu.

29. 6. 2016

Prilby na horské zjazdy na bicykloch

Horské zjazdy, alebo tiež trialy, sú čím ďalej obľúbenejšie. Prilba je na nich nevyhnutným bezpečnostným doplnkom. Akú vybrať a oplatí sa šetriť?

28. 5. 2016

všetky novinky