Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Do skateparku s freestyle prilbou

Do skateparku s freestyle prilbou

Helma kokoska - tak sa ľudovo hovorí freestylové prilbe, ktorá poskytuje ešte vyššiu ochranu hlavy pri adrenalínových športoch a má preto svoj typický tvar.

Túto špeciálnu prilbu potrebuje každý, kto rád jazdí v skateparkoch a U-rampách, či už na skateboarde, bicykli, kolobežke alebo in-line korčuliach. Freestylové helmy vynikajú nízkou váhou a pritom vysokou bezpečnosťou. Zaobstarať sa dajú v akciách už okolo 10,90 €..

BMX prilbu ocení biker aj hasič

V cenovej kategórii len o málo vyššie už sú štýlové BMX prilby s presne nastaviteľnou veľkosťou pre naozaj náročné jazdy. Ich desať premyslených vetracích otvorov zaisťuje rovnomerné odvetranie hlavy, a to pri zachovaní aerodynamiky.

Vďaka odolnému skeletu, modernému dizajnu a certifikátom podľa najprísnejších európskych noriem sú BMX prilby vyhľadávaným bezpečnostným doplnkom pre najrôznejšie aktivity, napríklad tiež hasičský šport.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 3. 2014


Odporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

Prilby na horské zjazdy na bicykloch

Horské zjazdy, alebo tiež trialy, sú čím ďalej obľúbenejšie. Prilba je na nich nevyhnutným bezpečnostným doplnkom. Akú vybrať a oplatí sa šetriť?

28. 5. 2016

Ako sa starať o prilbu na bicykel

Každý člen rodiny má mať svoju prilbu na bicykel, ktorá mu bude presne a pohodlne sedieť. Ak sa nepoškodí, príp. z nej dieťa nevyrastie, môže pri dobrej údržbe vydržať 3 až 8 rokov. Potom už sa odporúča kúpiť novú.

17. 11. 2015

Tipy na dámske prilby na bicykel

Cyklistická prilba je pre deti zo zákona povinná a pre dospelých odporúčaná. Ak si mamička na vychádzku s dieťaťom vezme prilbu tiež, dá mu ten najlepší osobný príklad do života. Tiež každá aktívna športovkyňa by mala prilbu považovať za nevyhnutnú.

14. 4. 2014

všetky novinky