Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Tipy na dámske prilby na bicykel

Tipy na dámske prilby na bicykel

Cyklistická prilba je pre deti zo zákona povinná a pre dospelých odporúčaná. Ak si mamička na vychádzku s dieťaťom vezme prilbu tiež, dá mu ten najlepší osobný príklad do života. Tiež každá aktívna športovkyňa by mala prilbu považovať za nevyhnutnú.

Súčasné prilby na bicykel majú moderný vzhľad a dôkladne premyslený každý detail. Inšpirujte sa tipmi žien, ktoré si ich vybrali v e-shope:

  • Naďa získala prilbu Worker Dragon ako darček pri nákupe bicykla. "Som veľmi spokojná. Je vzdušná, dobre sedí. Odporúčam ostatným", uvádza.
  • Užívateľka Veronika je spokojná s cyklo prilbou Worker Aventicum, pri ktorej oceňuje vysokú kvalitu v spojení s priaznivou cenou, blikačku do šera aj farebné prevedenie.
  • Miroslava približuje ďalšie aspekty rozhodovanie pri kúpe dámskej prilby na bicykel: "Vybrala som si Worker Fusion kvôli dostatočnému vetraniu. Mám dlhé vlasy - je to pre mňa dôležité. A tiež som zháňala bielu. "

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

S prilbou aj na kolobežku

Bez prilby sa nepúšťajte ani na kolobežku. Aj na nej sa dá ísť rýchlo a pády môžu mať fatálne následky.

29. 7. 2016

Prilba - nevyhnutný doplnok cyklistov

Cyklistické prilby sú povinné mimo obce, pre deti do 15 rokov aj v obci. Prilba je však zásadnou a nevyhnutnou bezpečnostnou výbavou každého cyklistu.

29. 6. 2016

Prilby na horské zjazdy na bicykloch

Horské zjazdy, alebo tiež trialy, sú čím ďalej obľúbenejšie. Prilba je na nich nevyhnutným bezpečnostným doplnkom. Akú vybrať a oplatí sa šetriť?

28. 5. 2016

všetky novinky