Kúpiť cyklistickú prilbu – e-shop

Sprievodca výberom
cyklo prilieb


Cyklistické prilby  >  Tipy na dámske prilby na bicykel

Tipy na dámske prilby na bicykel

Cyklistická prilba je pre deti zo zákona povinná a pre dospelých odporúčaná. Ak si mamička na vychádzku s dieťaťom vezme prilbu tiež, dá mu ten najlepší osobný príklad do života. Tiež každá aktívna športovkyňa by mala prilbu považovať za nevyhnutnú.

Súčasné prilby na bicykel majú moderný vzhľad a dôkladne premyslený každý detail. Inšpirujte sa tipmi žien, ktoré si ich vybrali v e-shope:

  • Naďa získala prilbu Worker Dragon ako darček pri nákupe bicykla. "Som veľmi spokojná. Je vzdušná, dobre sedí. Odporúčam ostatným", uvádza.
  • Užívateľka Veronika je spokojná s cyklo prilbou Worker Aventicum, pri ktorej oceňuje vysokú kvalitu v spojení s priaznivou cenou, blikačku do šera aj farebné prevedenie.
  • Miroslava približuje ďalšie aspekty rozhodovanie pri kúpe dámskej prilby na bicykel: "Vybrala som si Worker Fusion kvôli dostatočnému vetraniu. Mám dlhé vlasy - je to pre mňa dôležité. A tiež som zháňala bielu. "

Zdieľajte článokOdporúčame cyklistické prilby


Ďalšie novinky

Cyklistická prilba v obci

Povinnosť nosiť cyklistickú prilbu v obci je iná v Slovenskej republike a iná v susednej Českej republike. Pretože cykloturistika je v oboch krajinách veľmi obľúbená, ujasníme si v dnešnom článku detaily.

S prilbou aj na kolobežku

Bez prilby sa nepúšťajte ani na kolobežku. Aj na nej sa dá ísť rýchlo a pády môžu mať fatálne následky.

Prilba - nevyhnutný doplnok cyklistov

Cyklistické prilby sú povinné mimo obce, pre deti do 15 rokov aj v obci. Prilba je však zásadnou a nevyhnutnou bezpečnostnou výbavou každého cyklistu.

všetky novinky